Čistírna odpadních vod

Nemáte možnost kanalizace? Máme pro vás řešení v podobě čistírny odpadních vod

Skvělá cena a minimální stavební náklady s jednoduchou montáží. Nízké provozní náklady, tichý a bez zápachový chod s jednoduchým provozem. Akumulace nárazově přitékajích vod. Tloušťka stěny pláště nádrže je 8 mm, čímž je zaručena vysoká statika a stabilita nádrže.  Uzamykatelný kryt pro bezpečnost vašich dětí ve standardní výbavě, jehož tvar a barva je příjemná.

Čistírna odpadních vod funguje jako předčištění, kdy dočištění probíhá v recipientu tj. v přirozeném vodním toku. ČOV tvoří nádrž rozdělena přepážkami na jednotlivé technologické prostory. Čistící efekt je založen na využití technologie nízko-zátěžové aktivace aerobní stabilizací kalu. Je důležité vědět, jestli vám povolí a kam tuto vodu z ČOV odvádět.

Naskýtá se několik variant: jedná z možností je vypouštění do kanalizace, která ovšem nesmí být ukončena obecní čističkou. K tomu je třeba dohoda se správcem kanalizace. Pokud vody s ČOV odtékají do potoka či řeky jde o vypouštění do povrchových vod. Jestliže odpadní vody prosakují do půdy (tzv. trativod) jde o nepřímé vypouštění do podzemních vod. Ve všech těchto případech je nutné s tímto seznámit vodoprávní úřad a žádat o povolení. Nejsou však vhodné pro sezóně užívané objekty.

A proč vybrat nás?

Jsme výrobce

Plastové nádrže vyrábíme sami u nás na provozovně. Vše od návrhu po výrobu si pečlivě hlídáme.

100% kvalita

Díky odolným materiálům vám zajišťujeme vysokou kvalitu plastových nádrží.

Naprostá spolehlivost

Navržená oválná konstrukce s konickými čely je spolehlivým a stabilním řešením nádrže.

Osobní jendání a vstřícný přístup

Nasloucháme vašim potřebám. Váš požadavek vyřešíme individuálně a s ochotou.

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte nám

nebo napište

9 + 2 =

Výroba plastových nádrží

Místecká 330/460
724 00 Ostrava-Nová Bělá
Česká republika
zobrazit na mapě