Využití dešťové vody

Domácí vodárna zachycuje dešťovou vodu v jímce a dále ji umožní používat v domácnosti

Domácí vodárna zachycuje dešťovou vodu a umožňuje její využívání v domácnosti a zahradě. Součástí vodárny dodáváme samočistící filtr, ukl. nátoku, aut. spínací čerpadlo (není zapotřebí dárling), aut. dopouštění při nedostatku srážek.

V každé domácnosti se ročně spotřebuje několik desítek tisíc litrů upravené a draze zaplacené vody (nejen vodné, ale i stočné) pro účely, kde je možné nebo i vhodné použít vodu dešťovou. Jedná se především o zalévání zahrad, splachování WC, mytí aut, běžný úklid, praní prádla nebo dopouštění bazénů.

Všechny výše uvedené činnosti jsou poměrně náročné na spotřebu vody a přitom je možno ve všech případech použít vodu, která je k dispozici v podstatě ZDARMA, navíc má vlastnosti, které mohou být často pro daný účel vhodnější než voda upravená (chlorovaná). Například rostlinám v zahradě určitě dešťová voda prospívá více než voda chlorovaná. Dále je známé, že dešťová voda je “měkká” a tudíž daleko lépe rozpouští prací prášky a nevytváří vodní kámen.

Průměrná spotřeba pitné vody na jednoho obyvatele činí přes 120 litrů vody denně. Ale na přibližně 50 % z této spotřeby není nutné mít kvalitní pitnou vodu. Pro tyto účely využíváme našich samonosných nádrží označenách jako VNH 3-20 m3.

A proč vybrat nás?

Jsme výrobce

Plastové nádrže vyrábíme sami u nás na provozovně. Vše od návrhu po výrobu si pečlivě hlídáme.

100% kvalita

Díky odolným materiálům vám zajišťujeme vysokou kvalitu plastových nádrží.

Naprostá spolehlivost

Navržená oválná konstrukce s konickými čely je spolehlivým a stabilním řešením nádrže.

Osobní jendání a vstřícný přístup

Nasloucháme vašim potřebám. Váš požadavek vyřešíme individuálně a s ochotou.

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte nám

nebo napište

11 + 3 =

Výroba plastových nádrží

Místecká 330/460
724 00 Ostrava-Nová Bělá
Česká republika
zobrazit na mapě